Zajímavé osobnosti na poli radioartu

Rejstřík:

Matuš Kabolka

Matúš Kobolka (Bolka) je programátor, skladateľ a performer počítačovej hudby, ktorý sa od roku 2011 motá okolo bratislavského vydavateľstva LOM a svoje aktivity zastrešuje ako Bolka.

AMEN TMA

Amen Tma je projekt dua ::.: a acidmilk jako spirituální pokračovaní projektu Angakkutu, nicméně hudebně se zcela odlišným přístupem, založený koncem roku 2011 za učelem experimentování s kombinacemi technik kompozice elektroakustické hudby,

Milan Kárník Jakeš

Milan Kárník Jakeš aka Mitakuye Oyeasin vystudoval Konzervatoř a Vyšší odbornou školu Jaroslava Ježka (obor housle se zaměřením na jazz) pod vedením Lukáše Kuty a Mária Illéše, v současnosti studuje na HAMU obor jazzová hu

David Danel

Narodil se v roce 1974 v Havířově. Studoval hru na housle na Janáčkově konzervatoři v Ostravě ve třídě L. Gořuly a Ostravskou univerzitu ve třídě Prof. Zdeňka Goly. Účastnil se také mistrovských kurzů u E. Grače.

Ladislav Železný

Autor zvukových instalací, performer a intermediální tvořič Ladislav Železný se narodil v Jindřichově Hradci. Vystudoval intermedialní školu PaedDr.

Ladislav Mirvis Mirvald

Ladislav Mirvis Mirvald je nekonvenční mistr neobvyklých zvukových a obrazových řešení, zvukový designer a tvůrce speci